stálice

TRIČKA

trička EASY
trička EASY

Volně střižené tričko ideální do teplých letních dnů, velikosti se různí podle šířky dolního kraje trička, které by mělo sednout až na bokách, jinak nepřiléhavé.

trička BASIC
trička BASIC

Projmutější tričko s ohrnutými manžetami do předního dílu, tričko je delší.

Vonočasový střih padne spíše sportovnějším postavám a je velmi oblíbený.

trička KLASIK
trička KLASIK

Příjemné, ženské a projmuté. U tohoto typu trička lze vybrat z různých délek rukávů a různých výstřihů a hodí se ke všemu, k sukním i kalhotám.


ŠATY

šaty KLASIK
šaty KLASIK
šaty HEXAGON
šaty HEXAGON
šaty FLÉR
šaty FLÉR

Šaty ideální k celodennímu nošení/sezení do práce. Nemají kapsy, ale není problém vytvořit kousek, který je mít bude, budou ale působit sportovnějším dojmem.

Opět je možné šaty ušít v různých délkách a to i rukávů. K tomu slušivý lodičkový výstřih, který působí parádně žensky.

Hexagon, pokud hledáš originál, který schová nějaké to bříško, dá se hrát s délkou, vždy bude vypadat trochu jinak a bude pohodlí samo, tak tyto šaty jsou to pravé ořechové!

Léto a ženskost. Tyto šaty šijeme výhradně z jemných bavln a lnů, ve švu jsou schované nenápadné kapsy, pásek lze vázat do zadního či předního dílu (na což mám fígl, když ovazuješ pásek, v první polovině neutahuj, utahuj až v druhé, nestáhneš materiál do předního nebo zadního dílu). Šaty jsou pohodlné a neuvěřitelně ženské, ale i tak volné do teplých letních dnů.


MIKINY

mikina PYROX
mikina PYROX

Stejně jako šaty HEXAGON, i mikina PYROX je pro odvážné ženy, které mají rady pozornost. Nepřehlédnutelná a pohodlná, rukávy se hravě schovají do úzké bundy a nevytahují se nahoru. Šijeme v mikinovce a tričkovině.

mikina KLASIK
mikina KLASIK

Klasik, mikina i mikinošaty zároveň. Ideální k legínám, riflím, ale i pro holé nožky. Samozřejmostí jsou kapsy, různé délky rukávů i mikiny samotné a barevné kombinace.

mikina OVERSIZE
mikina OVERSIZE

Tyto parádní a jednoduché oversizky, které zahřejí děláme i jako zimní šaty. Detail okapového límce už víc nepotřebuje a na efekt je prostě parádní, stále elegantní.

POKUD SI SE ZAMILOVALA, KONTAKTUJ NÁS NEBO SE PODÍVEJ NA SKLAD